Ja vēlaties atbraukt ekskursijā, uzņemam ciemiņu grupas, sākot no sešiem cilvēkiem. Cena par degustācijām, rūpnīcas apskati un iepazīšanos ar ražošanas procesu ir 5 EUR no cilvēka. Apmeklējums ilgst aptuveni vienu stundu.

Sabile – pilsēta, kurā ieskautas vēsturiskas vietas un ēkas, arī mūsu ražotne “FABRIKA”. Vīna kultūras un tradīcijas ieskauto pilsētu, mēs, “Sabiles Sidrs” papildinām ar ābolu sidra darīšanas un kultūras attīstību, liekot gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem lepoties ar mūsu uzņēmumu un ražoto produkciju.

Ražošanas iekārtu skaņas, cilvēku darba rokas, kustība, dzīvīgums ir bijis un arī šobrīd mājo šajās telpās. Šobrīd “FABRIKAS” telpas ir izveidotas, lai ražotu ābolu sidru. Telpas, kurās mājo “Sabiles Sidrs” ir ar gandrīz 100 gadus senu ražošanas vēsturi – pirms mums šeit ir bijusi sērkociņu fabrika “Made at Sabile”, kartupeļu kalte, augļu un dārzeņu konservu rūpnīca u.c.

Mūsu rūpnīca atrodas teju pašā Sabiles centrā – Rīgas ielā 22. Šeit katru rudeni Kurzemes saimnieki nodod mums savos dārzos audzētos ābolus, lai varam no tiem izspiest sulu un raudzēt sidru. Šeit, mūsu rūpnīcā, piedāvājam iespēju redzēt sidra ražošanas procesu no ābola līdz dzēriena pudeles korķim, aplūkot rūpnīcas iekārtas, degustēt un iegādāties sidrus.

Priecājamies, ka mūsu rūpnīca kļūst par sabiedrisku vietu. Vasarās, kopā ar Sabiles pilsētas pašvaldību, rūpnīcas telpās esam iesākuši rīkot koncertus un kultūras pasākumus. Mūsu pagalmā ir uzstājusies grupa „Pienvedēja Piedzīvojumi”, Kārlis Kazāks, grupa “Dzelzs Vilks”.

Aicinām izmantot mūsu ekskursiju piedāvājumu, kurā iepazīstināsim ar:

  • ražotnes vēsturi,
  • ideju par sidra ražotnes izveidi,
  • sidra darināšanas vēsturi un tradīcijām,
  • sidra ražošanas procesu, ražošanas telpām un iekārtām.

Ekskursijas noslēgumā – dažādu sidra veidu degustācija. Dzērienus, kuri būs iekarojuši Jūsu garšas kārpiņas, varēsiet iegādāties mūsu veikaliņā.

Apmeklējuma ilgums – aptuveni 1 stunda. Gaidīsim apmeklētāju grupas ar iepriekšēju pieteikšanos.

Maksa par apmeklējumu 5€ (vienai personai- pieaugušajiem). Autovadītajiem, nepilngadīgām personām un citiem, kuri nepiedalās degustācijā maksa par apmeklējumu 3€. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

Minimālais grupas dalībnieku skaits – 6 cilvēki (pieaugušie). Ja grupā ir mazāk kā 6 cilvēki, maksa par apmeklējumu visai grupai ir 30€. Grupām, ar vairāk kā 25 cilvēkiem tiek piemērotas atlaides.

Esam gatavi un priecīgi uzņemt īpašus viesus – jaunlaulātos, kāzu viesus, sporta spēļu dalībniekus u.c. Iepriekš piesakoties, pielāgosim apmeklējuma programmu.

 

Ekskursijai varat pieteikties:

Tālrunis: +371 61301707

E-pasts: visit@sabilessidrs.lv 

Vai atstājot mums ziņu zemāk esošajā logā.

Sazinies ar mums

Paldies, ziņa veiksmīgi nosūtīta!